Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Telewizja partyjna niech jest utrzymywana z partyjnych pieniędzy!

Redaktor admin on 25 Maj, 2021 dostępny w Komunikaty, Komunikaty prasowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Niech ta partia, która od sześciu lat upolitycznia media publiczne łoży ze swoich własnych pieniędzy na media publiczne, a nie obywatele, którzy mają różne poglądy, wyznają różne idee i mają w życiu różne cele. – uważa senator Adam Szejnfeld, który tak komentuje ogólnopolską akcję zbierania podpisów pod obywatelską ustawą o likwidacji abonamentu RTV oraz likwidacji kanału TVP Info. W ostatnich dniach w Wielkopolsce zbierano podpisy po tą inicjatywą między innym w Poznaniu, w Ostrowie Wielkopolskim, Szamotułach czy w Pile.

- Zbieraliśmy podpisy pod ustawą w miejscu o znamiennej nazwie – na Placu Konstytucji 3 Maja w Pile. Konstytucja stała się bowiem w dzisiejszym państwie PiS aktem poniewieranym, nieszanowanym i łamanym. Jeden z objawów tego widzimy w propagandowej działalności mediów, które kiedyś traktowano, jako publiczne, a teraz można sądzić, iż są jedynie partyjne, i to partyjne w tym oto sensie, że wyrażają opnie tylko jednej partii – partii rządzącej w Polsce – uważa senator Adam Szejnfeld.

- Niech więc to ta partia – PiS – łozy ze swoich własnych pieniędzy na tę „swoją” telewizję, a nie obywatele, którzy mają różne poglądy, wyznają różne idee i mają w życiu różne cele. – dodaje senator Wielkopolski Północnej.

Temat pierwszy raz podniósł w swojej kampanii wyborczej Rafał Trzaskowski, kandydat Platformy Obywatelskiej na Prezydenta RP. Potem okres pandemii i wprowadzanych kolejnych zamknięć gospodarki oraz radyklanych ograniczeń w aktywności publicznej nie umożliwiał kontynuacji tej idei. Wraca ona jednak teraz, wraz z powolnym normowaniem się sytuacji związanej z pandemią.

Zachęcamy wszystkich chętnych do podpisywania się pod ustawą, która trafi do Sejmu. Możecie nas szukać nie tylko na ulicach miast, miasteczek, osiedli i wsi, ale także w biurach Platformy Obywatelskiej w Pile, w Wielkopolsce i w całej Polsce.  ZAPRASZAMY!

Anna Karmowska

Dyrektor Biura Senatorskiego

Biuro Senatorskie Adama Szejnfelda w Pile

64-920 Piła, ul. Grunwaldzka 2/10

e-mail: szejnfeld.biuro@gmail.com

tel. +48 602 738 542

REGON 385025697

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

www.facebook.com/PoselSzejnfeld/

www.twitter.com/szejnfeld

www.instagram.com/szejnfeld/

www.youtube.com/user/AdamSzejnfeld

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)